top of page

Popietė „Su knyga snaigių sūkury“

Gruodžio 12 d. Rykantų bibliotekoje vyko popietė vaikams „Su knyga snaigių sūkury“, skirta akcijai „Knygų Kalėdos“. Rykantų universalaus daugiafunkcio centro vaikams buvo pristatyta Zitos Gaižauskaitės kūryba.

Garsiai skaitėme knygą „Laiškas Kalėdų seneliui“, kurioje sudėta dešimt naujametinių eilėraštukų mažiems vaikams. Skaitant knygą „Kalėdų žvaigždelė“, mažiesiems vaikams labiausiai patiko eilėraštis apie meškiną prie knygų. Popietės dalyviai taip pat neliko abejingi eiliuotai pasakaitei „Atvažiuoja Kalėda“. Jie susikaupę klausėsi pasakos žodžių ir apžiūrinėjo knygos iliustracijas. Linksmi eilėraštukai vaikams yra sudėti į knygą „Taip sukasi metai“. Vaikai vartė jos puslapius, apžiūrinėjo paveiksliukus ir diskutavo apie kiekvieną metų mėnesį. Susirinkę vaikai nustebo vienoje iš knygų pastebėję Zitos Gaižauskaitės autografą su palinkėjimais. Taip jie sužinojo, kad rašytoja lankėsi Rykantų bibliotekoje prieš porą metų.

Popietei baigiantis vaikams pasiūlyta pasimokyti karpyti snaiges, kurios puoš biblioteką šventiniu laikotarpiu. Vaikams sekėsi puikiai. Naudingai praleistas laikas neprailgo, vaikai visada labai noriai dalyvauja bibliotekos veikloje, o atsisveikindami, dažnai klausinėja, kada vėl galės apsilankyti bibliotekoje.

Barbara Jocienė,

Trakų viešosios bibliotekos Rykantų filialo vyr. bibliotekininkė

Naujausi įrašai
Archyvas
Sekite mus
  • Akcija Knygų Kalėdos
bottom of page