top of page

Baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, jau aštuntą kartą prisijungusi prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“ ir kvietusi padovanoti knygų savo krašto bibliotekoms, jau džiaugiasi dovanotais leidiniais.

Iki šių metų sausio 6 d. vykusi akcija sulaukė daug neabejingų Elektrėnų krašto gyventojų bei įmonių. Bibliotekoje įrengta specialiai Knygų Kalėdoms skirta dėžė neliko tuščia – sulaukėm dovanų – Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos fondus papildys 357 leidiniai.

Dovanotos knygos – tai ne tik grožinė literatūra, bet ir įvairių mokslo šakų knygos bei literatūra vaikams.

Vievio miesto bibliotekoje apsilankė Vievio J. Milančiaus pradinės mokyklos ketvirtokai su mokytoja R. Šimkuviene, padovanoję bibliotekai vaikiškų knygelių. Džiaugiamės, kad tarp dovanotojų yra ir knygų autorių – vievietis J. Narkevičius padovanojo savo knygos „Šachmatų šalis“ daugiau nei dešimt egzempliorių visiems bibliotekos skyriams ir filialams. Ypatingai džiaugiamės įmonės UAB „DARNU GROUP“ dovanotais naujais leidiniais. Ši įmonė dovanojo labiausiai skaitytojų pageidaujamas knygas, kurių sąrašas buvo paskelbtas Knygų Kalėdų internetinėje svetainėje.

Dovanojusieji knygų praturtino Elektrėnų ir Vievio miestų bei kaimų bibliotekų fondų lentynas, tuo pačiu prisidėdami prie skaitymo džiaugsmo suteikimo savo kraštiečiams.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie praturtina biblioteką naujomis knygomis ne tik „Knygų Kalėdų“ metu, bet ir ištisus metus. Juk knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, išsklaidyti vienatvę, padėti pažinti, siekti tikslų ir kurti ateitį.

Dėkojame visiems akcijoje dalyvavusiems, skleidusiems apie ją žinią, dovanojusiems ir palaikiusiems.


Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos informacija
Naujausi įrašai
Archyvas
Sekite mus
  • Akcija Knygų Kalėdos
bottom of page