top of page

Antrasis pietinio mikrorajono skaitytojų susitikimas bibliotekoje

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) į antrąjį susitikimą rinkosi pietinio mikrorajono skaitytojai, mylintys knygą ir mėgstantys skaityti. Pirmojo susitikimo metu buvome nutarę skaityti ir aptarti Metų knygos rinkimuose suaugusiųjų kategorijoje nominuotą knygą Lauros Sintijos Černiauskaitės „Šulinys“.

Pirmiausia bibliotekininkės pasidžiaugė visą kalėdinį laikotarpį vykusia Lietuvos prezidentės inicijuota Knygų Kalėdų akcija. Skaitytojų aptarnavimo skyriaus fondai taip pat pasipildė skaitytojų dovanotomis knygomis. Lauros Sintijos Černiauskaitės romanas „Šulinys“ buvo viena iš pageidaujamų knygų bibliotekoje Knygų Kalėdų akcijos sąrašuose.

Romanas „Šulinys“ – tai pasakojimas apie sudėtingus suaugusiųjų santykius ir vaikų padėtį jų sukurtose situacijose. Šulinys, jo baimė yra pasiekus mus iš mitologijos , perduodama per tautosaką. Šulinys ne tik sukelia baimę, bet traukia ir smalsumą. Romanas susirinkusių tarpe sukėlė įvairių minčių. Vieniems romano istorija pasirodė lyg paslaptingas pasakojimas, liečiantis ir šių dienų aktualijas, tėvų ir vaikų santykius, kitiems – tai dramatiškas ir per daug atviras pasakojimas apie moters ir vyro bei vaikų santykius. Knyga patiko ne visiems, bet žavus kalbos poetiškumas, taiklūs palyginimai ir įtraukiančios istorijos supurtė ne vieną skaitytoją.


Naujausi įrašai
Archyvas
Sekite mus
  • Akcija Knygų Kalėdos
bottom of page