top of page

„Knygų Kalėdų“ įkvėpta knygas dovanoja ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka su džiaugsmu laukia skaitytojų dovanojamų knygų, kurių taip reikia bibliotekai. Tad jau aštuntus metus biblioteka dalyvauja prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir džiaugiasi skaitytojų dovanojamomis knygomis. Tačiau svarbu ne tik gauti, bet ir duoti, todėl biblioteka knygomis dalinasi su tais, kurie neturi galimybės atvykti į biblioteką. Gruodžio 13 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus (Aido g. 27) bibliotekininkės nuvežė laukiamų knygų į Aukštelkės socialinės globos namus ir pasidalino Kalėdų džiaugsmu su globos namų gyventojais. Kiek ankščiau šios bibliotekininkės pasidalino knygomis su Radviliškio rajono Kunigiškių bendruomene.

Taip pat gruodžio 19 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos vyriausioji bibliotekininkė kultūrinei-edukacinei veiklai Jurgita Januševičiūtė-Taralė ir bibliotekos dailininkė Dalia Brazlauskienė apsilankė Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinyje Savarankiško gyvenimo namuose ir jų gyventojams dovanojo įvairių knygų bei pakvietė į kūrybinę valandėlę. J. Januševičiūtė-Taralė pirmiausia senjorams papasakojo apie šiuo metu Lietuvos bibliotekose vykstančią „Knygų Kalėdų“ akciją ir dovanojo „Knygų Kalėdų“ plakatą, linkėdama nepamiršti, kad knygos mus moko gerumo ir išminties.

Po to vyko kalėdinių knygų skirtukų dirbtuvės, kurias vedė D. Brazlauskienė. Kūrybine edukacija susidomėję senjorai nuoširdžiai kruopščiai kūrė knygų skirtukus. Kiekvienas stengėsi, kad jo skirtukas būtų gražiausias. Tiems, kam sunkiau sekėsi, mielai padėjo socialinės darbuotojos.

Pasibaigus edukacijai senjorai džiaugėsi savo darbeliais ir galimybe dalyvauti kūrybiniame procese. Tikimės, kad ir ateityje bus galimybė pakviesti Savarankiško gyvenimo namų gyventojus į kūrybinę edukaciją. Kaip teigė socialinė darbuotoja, senoliai labai džiaugiasi akimirkomis, kai gali išmokti ko nors naujo.


Naujausi įrašai
Archyvas
Sekite mus
  • Akcija Knygų Kalėdos
bottom of page