top of page

Pirmasis pietinio mikrorajono skaitytojų susitikimas bibliotekoje

„Jeigu jums patinka skaityti ir mėgstate padiskutuoti apie perskaitytas knygas, jeigu iki šiol niekada nedalyvavote tokiose diskusijose, – juk visada gerai pradėti ką nors naujo “ – tokiais žodžiais vėsią gruodžio popietę kvietėme bibliotekos skaitytojus į pirmąjį pietinio mikrorajono skaitytojų susitikimą bibliotekoje.

Tad „Knygų Kalėdų“ akcijos laikotarpiu buvo puiki galimybė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) susitikti ir aptarti skaitytojų klubo steigimo gaires. Bibliotekininkės supažindino su Metų knygos rinkimams pateiktomis poezijos ir prozos knygomis, aktyviai buvo aptarta ir kasmetinė prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Biblioteka yra paskelbusi reikalingiausių knygų sąrašą, tad tikimasi, kad šiauliečiai neliks abejingi.

Žinoma, dėmesio buvo skirta Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių poezijos knygų penketukui, nes skyriaus darbuotojos dalyvavo „Metų knygos rinkimų“ akcijai teikiamų paraiškų konkurse ir laimėjo poezijos knygas. Keturios knygos jau pasiekė bibliotekos skaitytojus, o viena knyga – elektroninė, kurią skaitysime el. knygų skaityklėje. Taip pat buvo skaitom poetų kūryba, dalintasi įspūdžiais apie jaunosios kartos lietuvių poetų kūrybą.


Naujausi įrašai
Archyvas
Sekite mus
  • Akcija Knygų Kalėdos
bottom of page