top of page

Rankų darbo kalėdiniai atvirukai tik patiems artimiausiems

Gruodžio 11 d. bibliotekos kavinukėje šurmuliavo kūrybiškai nusiteikę senjorai. „Knygų Kalėdų“ akcijos metu vyko kalėdinių atvirukų dirbtuvės, kurias vedė Šv. Juozapo globos namų savanorė Janina ir bibliotekos darbuotojai.

Senjorai su dideliu susidomėjimu ir kruopštumu kūrė kalėdinius atvirukus, kurie, pasak jų, bus dovanojami patiems mylimiausiems: anūkams, vaikams, bičiuliams. Pirmasis senjorų klubo susitikimas buvo ne tik darbingas, bet ir šiltas – susirinkusieji dalijosi prisiminimais, šmaikštavo, gardžiavosi arbata. O dirbtuvių rezultatas nustebino ir pačius senjorus. „Dar geriau nei iš parduotuvės!” – savo darbu pasidžiaugė viena iš susitikimo dalyvių.

Tikimės, kad energingai startavęs klubas suburs ir daugiau aktyvų laisvalaikį mėgstančių miesto senjorų. Viena ausimi nugirdome, kad sausio mėnesį vyksiantis susitikimas kvepės pyragais.

„Idėja organizuoti senjorų laisvalaikio pomėgių klubą „Knygų Kalėdų“ akcijos metu ir kviesti pačius senjorus savanoriauti, dalintis savo patirtimi ir įgūdžiais kilo po vizito Kelno viešojoje bibliotekoje. Viliamės, kad ir pas mus šis klubas prigis ir veiks taip pat sėkmingai kaip Vokietijoje,“ – dalijosi lūkesčiais renginį kuruojančios bibliotekininkės.


Daugiau informacijos: https://www.pavb.lt/lt/naujienos/5047-ranku-darbo-kalediniai-atvirukai-patiems-artimiausiems


Informaciją parengė Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka


Naujausi įrašai
Archyvas
Sekite mus
  • Akcija Knygų Kalėdos
bottom of page