top of page

„Knygų Kalėdų“ D.U.K.

1. Kur galima rasti informaciją apie laukiamiausias knygas?

Laukiamiausių knygų sąrašai skelbiami akcijos „Knygų Kalėdos“ svetainėje knygukaledos.lt. Čia galima pasitikrinti, kokių knygų laukia Jūsų miesto ar miestelio biblioteka. Įvedę knygos, kurią norite dovanoti, pavadinimą, rasite nuorodą, kokioje bibliotekoje jos laukiama labiausiai. Naujausia informacija skelbiama FB paskyroje KnygųKalėdos.

2. Kur galiu pasidžiaugti, kad dalyvauju akcijoje „Knygų Kalėdos“?

Kviečiame aktyviai dalintis įspūdžiais iš akcijos „Knygų Kalėdos“ renginių, susitikimų, vaizdais ir istorijomis apie dovanojamas knygas socialiniuose tinkluose naudojant grotažymę #KnygųKalėdos.

3. Namie turiu daug senų knygų arba esu sukaupęs didelę biblioteką. Ką man su jomis daryti? Ar galiu jas dovanoti bibliotekai?

Akcija „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti naujas (ne senesnes nei 5 metai nuo išleidimo), kokybiškas ir aktualias knygas, taip pat tas knygas, kurios yra įtrauktos į bibliotekų parengtus laukiamiausių knygų sąrašus. Jei tarp Jūsų turimų knygų yra tokių, kviečiame jas padovanoti bibliotekai. Kitas visada galima perduoti naudotomis knygomis prekiaujantiems knygynams.

4. Noriu padovanoti knygą savo mokyklos ar miesto bibliotekai, bet jos poreikių sąraše nerandu. Ką daryti?

Gali būti, kad Jūsų biblioteka savo poreikių nepateikė, tačiau juos galite sužinoti susisiekęs su biblioteka telefonu arba elektroniniu paštu.

5. Nupirkau knygą ir palikau ją knygyne, užrašęs, kam ji turi atitekti. Iš kur man žinoti, kad knyga tikrai pasieks adresatą?

Jei dovanotojas yra užrašęs, kad knyga turi atitekti konkrečiai bibliotekai, ji perduodama bibliotekai tiesiogiai. Knygą taip pat galima nunešti tiesiai į norimą biblioteką.

bottom of page